Loading...
Dil Seçin

Arzum OKKA Türk Kahvesi MakinesiARZUM OKKA

OKKA Dünyası

Arzum OKKA ile
Geleneksel Türk Kahvesi…

Anadolu kültüründe sohbetiyle, geleneğiyle ve paylaşımlarıyla asırlardır önemli bir yer tutan, hayatımızdan eksik etmediğimiz, sevinçlerimizin veya hüznümüzün bir parçası olan Türk kahvesi, Arzum OKKA ile 2014 yılının Ekim ayında farklı bir yolculuğa çıktı.

Arzum A.Ş.’nin yenilikçi yaklaşımıyla ortaya çıkan Arzum OKKA, geleneksel tada uygun, bol köpüklü ve doğrudan fincana servis imkânıyla özel bir Türk kahvesi deneyimi yaşatarak, adeta Türk kahvesi keyfini yeniden yorumladı. Türk kahvesi makinesi kategorisinde elektrikli cezveler "Arzum Cezveli" ve "Arzum Mırra", otomatik makineler tarafında ise Arzum OKKA ve Arzum OKKA Minio ile yer alan Arzum, 2014 yılında Türk kahvesinde bir devrim yaratan, doğrudan fincana servis ve kendi kendini temizleme özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi'ni yurtiçi ve global pazara sundu. Tasarımında, teknoloji ile geleneksel çizgilerin bir arada yer aldığı Arzum OKKA’da patente konu olan yeni teknolojiler kullanıldı.

Közde pişirme seçeneği sayesinde, közde pişirilmiş Türk kahvesi tadını yakalayarak benzersiz bir kahve keyfi yaşatan Arzum OKKA, farklı fincan boyutlarına göre ayarlanabilen yapısıyla büyük veya küçük kahve fincanı kullanımlarına da uygunluk gösteriyor.

Otomatik olarak bulunduğu rakımı tespit ederek farklı yükseklik seviyelerinde suyun kaynama derecesine göre kendini ayarlayabilen Arzum OKKA, "Auto Boiling Altitude Detection" teknolojisiyle kullanıcılarına büyük konfor ve ideal sıcaklıkta pişmiş OKKA'lı bir Türk kahvesi deneyimi sunuyor. Arzum’un Türk kahvesini tüm dünyaya tanıtmak vizyonu ile sunduğu Arzum OKKA, son dönemde Almanya’nın prestijli kurumlarından Haus & Garten tarafından gerçekleştirilen testlerde "Sehr Gut" (En iyi/başarılı) kahve makinesi oldu. Piyasaya çıktığı günden itibaren kahve severlerin vazgeçilmezi haline gelen Arzum OKKA, dünyanın en prestijli tasarım ödülleri olarak kabul edilen Red-Dot Awards ödülünün de sahiplerinden biri oldu.