ETKİNLİK KÖŞESİ

Elle Weekend Alaçatı - İzmir
29-30-31 Mayıs 2015 günleri İzmir Alaçatı Alkoçlar Otel’de gerçekleşen, moda ve televizyon dünyasından birçok önemli ismin katıldığı Elle Weekend Alaçatı’da Arzum OKKA ile Türk kahvesi ikramında bulunuldu. Palladyum AVM - İstanbul 30-31 Mayıs tarihlerinde Palladium AVM’deki ziyaretçilere Arzum OKKA aracı ile bulunduğumuz noktada Arzum OKKA Türk kahve makinesi ile Türk kahvesi ikramında bulunduk.

İtalyan Lisesi - İstanbul
31 Mayıs 2015 Pazar günü İtalyan Lisesinde misafirlere Arzum OKKA tadım ve tanıtım aktivitesi olarak Türk kahvesi ikramında bulunuldu.

Saffet Tonguç Yat Turu
30 Mayıs 2015 Cumartesi günü Saffet Emre Tonguç'un düzenlediği boğaz turunda Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapıldı.

Üsküdar Amerikan Lisesi
30.05.2015’de düzenlenen Üsküdar Amerikan Lisesi'nin May Day şenliğinde Arzum Okka ve Arzum Blendart ürünleri ile tadım ve tanıtım yapıldı.

PATRONLAR OKULU (QUBBE) - MASLAK SHERATON HOTEL
27 Mayıs Perşembe Günü Patronlar Okulu katılımcılarına Arzum Okka ile Türk Kahvesi deneyimi sunulmuştur. Arzum OKKA Kahve Makinesi’nde hazırlanan enfes Türk kahveleri gece boyunca misafirlere ikram edildi.

SOSYAL MARKA ZİRVESİ - Şişli Marriot Otel
25 Mayıs 2015 Pazartesi İstanbul Marriot Otel'de gerçekleşen, iş dünyasından birçok önemli ismin konuşmacı olarak katıldığı Sosyal Marka Zirvesi 2015'te Arzum OKKA’nın Türk kahvesi ikramları ile tüm katılımcılar günlerine keyif kattılar.

KIZLAR SAHADA - Darüşşafaka
23-24 Mayıs Cumartesi günü Darüşşafaka Futbol Sahası'nda gerçekleşen organizasyonda katılımcılar Arzum OKKA Türk kahvesi makinesinin hazırladığı bol köpüklü kahvelerin tadına baktı ve Arzum Bellissima ürünleriyle saçlarını yaptırdı. Arzum OKKA Ailesi olarak bu güzel etkinlik sonunda zafer elde ederek şampiyonluğa ulaşan değerli kadınlarımıza Arzum ürünlerinden hediye edildi.

Saffet Tonguç Yat Turu - Emirgan İskele
17 Mayıs 2015 Pazar günü Saffet Emre Tonguç'un Erguvan Zamanı Turunda Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapıldı

Hava harp okulu-Yeşilyurt
16 Mayıs 2015 Cumartesi günü Genç Kartallar Haftası süresince öğrenci etkinlikleri devam ederken misafirlere Arzum OKKA ile Türk kahvesi ikramında bulunuldu.

Dr. Nimet Elif Uluğ “Osmanlı’da Mimari” sohbeti – Addres İstanbul
15 Mayıs 2015 Cuma Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim görevlisi Doç. Dr. Nimet Elif Uluğ ’nun “Osmanlı’da Mimari” üzerine Addres İstanbul’ da gerçekleştirmiş olduğu etkinlikte misafirlere Arzum OKKA ile kahve ikramında bulunuldu.

Cevahir AVM - Şişli
9-10 Mayıs tarihlerinde Cevahir AVM’deki ziyaretçilere Arzum OKKA aracı ile bulunduğumuz noktada Arzum OKKA Türk kahve makinesi ile Türk kahvesi ikramında bulunuldu.

PATRONLAR OKULU (QUBBE) - MASLAK SHERATON HOTEL
14 Mayıs Perşembe Günü Patronlar Okulu katılımcılarına Arzum Okka ile Türk Kahvesi deneyimi sunulmuştur. Arzum OKKA Kahve Makinesi’nde hazırlanan enfes Türk kahveleri gece boyunca misafirlere ikram edildi.

MODA DENİZ KULÜBÜ/ANNELER GÜNÜ - Moda deniz klubü
10 Mayıs Pazar günü, Anneler günü brunch etkinliği esnasında Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

Saffet Tonguç Yat Turu - Emirgan İskele / Keyif Style
10 Mayıs Pazar Günü, Saffet Emre Tonguç'un Erguvan Zamanı Turunda Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

İsmail Acar İstanbul ve Laleler Sergisi - Addres İstanbul
Arzum Okka, İsmail Acar'ın İstanbul ve Laleler Sergisi'nde sanatseverler ile buluştu.

KIZLAR SAHADA - Darüşşafaka
9 Mayıs Cumartesi günü Darüşşafaka Futbol Sahası'nda başlayan organizasyonda kadınlar, Arzum OKKA Türk kahvesi makinesinin hazırladığı bol köpüklü kahveler eşliğinde, Arzum Bellissima ürünleriyle saçlarını yaptırdı. Kızlar Sahada oyuncuları da maçların ardından yorgunluklarını Arzum OKKA ile hazırlanan Türk kahveleri ile attı.

Dynamics Zirve 2015 - Lütfi Kırdar Rumeli Salonu
5 Mayıs Salı Günü, katılımcılara Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikram edilmiştir.

PATRONLAR OKULU (QUBBE) - MASLAK SHERATON HOTEL
29 Nisan Çarşamba günü, Patronlar okulu katılımcılarına Arzum Okka ile Türk Kahvesi deneyimi sunulmuştur. Arzum OKKA Kahve Makinesi’nde hazırlanan enfes Türk kahveleri gece boyunca misafirlere ikram edildi.

AVUSTURYA LİSESİ- 40. YIL - AVUSTURYA LİSESİ
25 Nisan Cumartesi günü düzenlenen Avusturya Lisesi mezunlarının buluşmasında Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

Erguvan Zamanı Boğaz Turu
23 Nisan Perşembe günü, Saffet Emre Tonguç'un Erguvan Zamanı Turu'nda Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

PATRONLAR OKULU (QUBBE)- MASLAK SHERATON HOTEL
14 Nisan Salı günü Patronlar okulu katılımcılarına Arzum Okka ile Türk Kahvesi deneyimi sunulmuştur. Arzum OKKA Kahve Makinesi’nde hazırlanan enfes Türk kahveleri gece boyunca misafirlere ikram edildi.

HÜLYA AVŞAR CUP - TED SPOR KULÜBÜ SARIYER
7 ve 11 Nisan tarihlerinde 2 gün boyunca Ted Spor Kulübü’nde Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası’nda değerli tenisçilere ve misafirlere maç öncesi ve sonrası Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi ile Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

PERPA TİCARET MERKEZİ - Perpa ticaret merkezi
7-10 Nisan arasında 4 gün boyunca tüm Perpa çalışanları ve ziyaretçileri için Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

Sivas Divriği Selimoğlu Köyü Derneği Yemeği - Beykoz Çavuşbaşı Kasrı
Sivas ilinin Divriği içesine bağlı Sivas kültürünü benimsemiş ve özünü koruyan Selimoğlu Köyü Derneği'nin yemeğinde katılımcılara yemek sonrası bol köpüklü ve lezzetli, okkalı bir Türk Kahvesi deneyimi sunduk.

NEZİH KİTAPEVİ - Nezih Kitapevi Şaşkınbakkal
Nezih Kitapevi'nde 5 Nisan Pazar günü Tuna Kiremitçi'nin imza gününde değerli kitapseverlere Arzum Okka standımızda okkalı bir Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

OKKALI MUHABBETLER - ANATOLIA OTEL GAZİANTEP
"Arzum OKKA ile OKKA'lı Muhabbetler"in yeni adresi lezzetin başkenti Gaziantep oldu. Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tülay, gazeteci Balçicek İlter ve Arzum Elektrikli Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı'nın katıldığı söyleşi Gaziantep The Anatolian Hotel'de 4 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirildi. OKKA'lı Muhabbetler etkinliğinde kadın, başarı ve Türk Kahvesi konuşuldu, konuklara Arzum OKKA ile hazırlanan geleneksel tada uygun ve bol köpüklü Türk kahveleri ve baklava ikram edildi.

MODA DENİZ KULÜBÜ - Moda Deniz Kulübü
8 Mart Kadınlar Günü’nde Moda Deniz Kulübü'nde misafirlere yemekleri sonrasında nefis kokusu ve bol köpüğüyle Arzum OKKA’da hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

BİR FİKRİN Mİ VAR? - KANAL 360
4. ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ - Bursa/Uludağ
Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi buluşması 4. Uludağ Ekonomi Zirvesi 13-15 Mart arasında yapıldı. Zirve’de ‘Afrika: Fırsat Kıtası’ programının moderatörü olarak bölgenin global iş dünyasındaki yeri Arzum Okka ile hazırlanan Türk Kahveleri eşliğinde konuşuldu.

WEDDING PLANNER - BEBEK Kitchenette
Evliliğe giden yolda OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşayabilmeniz için Arzum Okka BebekKitchenette'deydi.

ALAÇATI OT FESTİVALİ - Alaçatı Meydan
6. Alaçatı Ot Festivali’nde baharın en güzel döneminde OKKA’lı Türk kahvesi keyfine kim hayır diyebilir ki? Ege otlarının birbirinden lezzetli yemeklerinden sonra Arzum OKKA standımızda Arzum Okka ile okkalı bir Türk Kahvesi ikramı yapılmıştır.

MATEX 2015 FUARI - Marmaris Hotel
FATEX 2015 FUARI - FETHİYE HOTEL
KOCAN KADAR KONUŞ Gala - KANYON CINEMAXIMUM
Şebnem Burcuoğlu'nun romanından uyarlanan ve sponsoru olduğumuz “Kocan Kadar Konuş” filmi galasında Arzum OKKA ile yerimizi aldık.

İK ZİRVESİ - LÜTFİ KIRDAR
11-12 Şubat 2014'te gerçekleşen İnsan Kaynakları Zirvesi Provokatik başlığıyla Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Saray'ında gerçekleşti. 'Değişime kayıtsız kalma.. Çünkü değişim kaçınılmazdır! Temasıyla Provokatik: İnsan Kaynaklarında Ezber Bozan Bakış Açıları'nın konuşulduğu zirvede sektör profesyonellerinin yoğun katılımı gerçekleşti. Zirvede Arzum Elektrikli Ev Aletleri OKKA Kahve Makinesi ile bol köpüklü Türk kahvesi ikramları gerçekleştirdi.

MODA KULÜBU / ŞUBAT - Moda Deniz Kulübü
14 Şubat Sevgililer günü dolayısıyla Moda Deniz Kulübü'nde sevgilier gününü kutlayan misafirlere yemekleri sonrasında nefis kokusu ve bol köpüğüyle Arzum OKKA’da hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

D&R - Kanyon, İstinye Park, Akasya ve Erenköy mağazalarında 15:00-18:00
14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla D&R'ın Kanyon, İstinye Park, Akasya ve Erenköy mağazalarında 15:00-18:00 arasında müşterilere Arzum OKKA standından nefis kokusu ve bol köpüğüyle Arzum OKKA’da hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

TOPKAPI SARAYI - Topkapı Sarayı
Küratörlüğünü Ersu Pekin’n yaptığı “Bir taşım keyif – Türk kahvesinin 500 yıllık öyküsü”sergisinin açılışı 17 Şubat'ta gerçekleşti. Sergisinin yan sponsoru Arzum OKKA etkinlik boyunca konuklara, Türk kahvesi yapımını yeni teknolojilerle yorumlayan Türk kahvesi makinesinde hazırlanan, geleneksel tada uygun okkalı Türk kahvesi ikramında bulundu. “Bir taşım keyif – Türk kahvesinin 500 yıllık öyküsü” sergisi; Topkapı Sarayı Müzesi - Has Ahırlar’da 21 Şubat – 15 Haziran 2015 tarihleri arasında ziyaretçilerle buluşacak.

Ambiente - Frankfurt
Arzum Elektrikli Ev Aletleri, 13-17 Şubat 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleşecek olan mobilya, dekorasyon, aksesuar, hediyelik eşya ürünlerinin sergilendiği Ambiante Fuarı’na katıldı. Fuarda Türk kahvesi kültürü Uluslararası Red Dot Tasarım ödüllü Arzum OKKA Kahve Makinesi ile yaygınlaştı. Arzum 12. kez katıldığı Ambiante Fuarı’nda bir Türk firması olarak ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

EVLİLİK FUARI - LÜTFİ KIRDAR
16 - 18 Ocak 2015 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Evlilik Fuarında Arzum OKKA Kahve Makinesini katılımcılara tanıtırken , nefis kokusu ve bol köpüğüyle Arzum OKKA’da hazırlanan Türk kahveleri misafirlere ikram edildi.

OKKALI MUHABBETLER - AHMET GÜNEŞ TEKİN - SANAT GALERİSİ
Güneştekin Sanat Merkezi'nde gazeteci Balçicek İlter, sanatçı Ahmet Güneştekin ve Arzum Elektrikli Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı'nın katılımıyla sanat ve Türk kahvesi üzerine keyifli bir söyleşinin gerçekleştiği "Arzum Okka ile Okka'lı Muhabbetler" etkinliğine iş dünyasından ve cemiyet hayatından yoğun ilgi vardı. Sanat ve Türk kahvesi üzerine keyifli bir söyleşinin gerçekleştiği "Okkalı Muhabbetler" etkinliğinde Arzum Okka ile hazırlanan geleneksel tada uygun ve bol köpüklü Türk kahveleri konuklara ikram edildi.

Pazarlama Zirvesi 2014 - KANYON AVM
Dünyanın dört bir yanından konusunda uzman konuşmacıların perakende dünyasındaki en son gelişmeleri gündeme getirdiği bir platform olan “Perakende Günleri Konferansı” 26-27 Kasım tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar’da gerçekleşti. Sektör duayenlerinin farklı görüşlerinin buluştuğu ve sınırsız işbirliği olanaklarının yer aldığı bu platformda Arzum “Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır” diyerek Arzum OKKA’da hazırlanmış geleneksel tada uygun, bol köpüklü nefis Türk kahvesi ikram etti.

ANSİAD ANTALYA - NEVZAT DEMİR TESİSLERİ
12-13 Aralık tarihlerinde Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen ANSIAD Antalya etkinliğine Arzum Elektrikli Ev Aletleri de katılım sağladı. Etkinlikte Arzum OKKA Kahve Makinesi katılımcılara tanıtıldı ve Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerine Arzum OKKA Kahve Makinesi hazırlanan geleneksel tattaki enfes Türk kahvelerinden dağıtıldı.

PATRONLAR OKULU
18 Aralık 2014 tarihinde Erol Özmandıracı'nın konuşmacı olduğu 'Büyümek Vizyon İster' başlığıyla 42 Maslak ART!SPACE’te düzenlenen “Patronlar Okulu” toplantıları iş dünyasının önemli simaların katılımlarıyla gerçekleşti.İş dünyasından önemli isimlerin deneyimlerini paylaştığı Patronlar Okulu; katılımcıların bilgi, fikir, tecrübe ve iş ilişkisi de geliştirebilecekleri önemli bir etkinlik olma özelliğini taşıyor. Etkinlikte Arzum OKKA Kahve Makinesi’nden servis edilen bol köpüklü, geleneksek tatta Türk kahveleri katılımcılarla buluşturulmuştur.

Saat & Saat
19-20-21 Aralık tarihlerinde Suadiye, İstinye Park, Zorlu, Galeria Saat&Saat mağazalarında Arzum Okka'nın bol köpüklü, enfes Türk kahvelerinden dağıtıldı. Şık aksesuarlarla birlikte enfes tadıyla müşterilerle buluşan Arzum OKKA Kahve Makinesi'nin geleneksel tattaki bol köpüklü Türk kahveleri müşterilerin yorgunluğunu aldı.

İstanbul 9.Yıl Sergisi - Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi - SANAT GALERİSİ
Tasarımı şehir yaşamının merkezine yerleştiren ve tasarımcılara sunduğu destekle dikkat çeken Addresistanbul, 9. yılını Yaratıcılığın Addres'i sergisiyle kutladı. Sergide tasarımı ile ön plana çıkan Arzum OKKA da sergilenen eserler arasında yer aldı.

İstanbul Coffee Festival - BOSHPHORUS
Bu yıl ilki düzenlenen İstanbul Coffee Festival, 3. dalga kahve akımının yaşam kültürünü 25-28 Aralık 2014 tarihleri arasında Karaköy’deki Galata Rum Okulu’nun tarihi atmosferinde yaşattı.Türk kahvesinin yıldızlaştığıı organizasyonda, Arzum ‘Okka’ ile davetlilere Türk kültürünün vazgeçilmezi Türk kahvesini tanıttı.

İşkur İstihdam Fuarı – CNR
İşgücünü arz ve talep edenleri iş piyasası hakkında bilgilendirmek, istihdama girişlerini kolaylaştırmak, başarılı bir çalışma yaşamı için rehberlik ve danışmanlık hizmeti vermek ve işverenlerin nitelikli işgücü teminine yardımcı olmak amacıyla düzenlenen İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı İSKİF 2014, 6-7-8 Kasım 2014 tarihleri arasında, CNR'de gerçekleşti. Fuar sırasında katılımcılara Arzum OKKA Kahve Makinesi tanıtılırken , nefis kokusu ve bol köpüğüyle Arzum OKKA’da hazırlanan Türk kahveleri misafirlere ikram edildi.

VIP After Party 42 Maslak - 42 Maslak
13 Kasım 2014'te gerçekleşen Bilinmiyen Kod sergisinin açılış partisinde Arzum OKKA Kahve Makinesi tanıtıldı ve katılımcılara Türk kahvesi kültürü tanıtıldı. Arzum OKKA Kahve Makinesi’nde hazırlanan enfes Türk kahveleri gece boyunca misafirlere ikram edildi.

Patronlar Okulu - 42 Maslak
Katılımcıların bilgi, fikir, tecrübe ve iş ilişkisi geliştirdikleri önemli bir etkinlik olan ‘Patronlar Okulu’ iş dünyasının duayenlerini bir araya getirmeye devam ediyor. “Strateji Olmadan Asla… Hedefleri Yönetmek” başlıklı sunumuyla ağustos ayında katılımcılarla buluşan Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı; Arzum’un yeni ürünü OKKA Türk Kahvesi Makinesi ile konuklara kahve keyfini yaşattı. ‘Patronlar Okulu’nun 5. konuğu Markafoni Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sina Afra’nın 25 Kasım Salı günü gerçekleşen“Her şey vizyon ile başlar” sunumuyla katılımcılar farklı bir bakış açısı kazandı.

Global Girişimcilik Haftası - Büyük Kulüpte seminer
Global Girişimcilik Haftası kapsamnında Büyük Kulüp'te düzenlelen seminere Arzum İhracat Müdürü Alp Somyürek konuşmacı olarak katıldı. Etkinlik alanında kurulan Arzum OKKA Standı'ndan misafirlere nefis kokusu ve bol köpüğüyle Türk kahveleri ikram edildi.

Sirha İstanbul Horeca fuarı + Sirha İstanbul Horeca 3 Panel Sponsorluğu - İstanbul Kongre Merkezi
Türkiye’nin en prestijli Uluslararası Horeca fuarı olan Sirha İstanbul, 27-28-29 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Dünyaca ünlü şeflerin Türkiye’deki ve uluslararası arenadaki gastronomiyi tanıttıkları bu etkinlikte Türk kahvesi çok özel bir yere sahipti. 29 Kasım Cumartesi günü Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği Başkan Yardımcısı Osman Serim moderatörlüğünde gerçekleşen “Türk Kahvesi bir dünya oyuncusu olabilir mi?” konulu panele; Mehmet Gürs, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı ve Franz Grünwald katılım gösterdi. Arzum OKKA standında katılımcılara Arzum OKKA Kahve Makinesi tanıtılırken , nefis kokusu ve bol köpüğüyle Arzum OKKA’da hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

Perakende Günleri - Lütfi Kırdar Kongre Sarayı
Arzum, kuralları yıkarak geleceği kendi vizyonlarına göre şekillendiren, dünyanın en iyi düşünürlerini ve girişimcilerini markalardan inovasyona, pazarlamadan insanlara, farklı alanlardaki değişim dünyasını keşfetmek üzere bir araya getiren Pazarlama Zirvesi’ne katıldı.Sosyal çevrenin birleşmesine aracı olan kahveyi Türk kahvesi makinesi Arzum ‘OKKA’ ile ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Brand is You 2014 - Boğaziçi Üniversitesi
Boğaziçi Ünivesitesi'nde 28 Kasım 2014'te gerçekleştirilen Brand is You etkinliğinde iş dünyasında değişimi yöneten profesyoneller, değişime destek olan sivil toplum kuruluşları, sürece ilham veren akademisyenler, kanaat önderleri ve değişim anlarına şahit olmak isteyen öğrenciler yüzyılın en heyecan verici kavramı olan marka çatısı altında bir araya geldi. Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı'nın konuşmacı olarak katıldığı etkinliklerde katılımcılara Arzum OKKA ile hazırlanan kahveler ikram edildi.

CEO Liderlik oturumu - WYNDHAM GRAND LEVENT İSTANBUL HOTEL
30 Ekim' Wyhdham Grand Levent Oteli'nde gerçekleştirilen ve Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı'nın konuşmacı olarak katıldığı CEO Liderlik Oturumu'nda katılımcılara Arzum OKKA ile hazırlanan kahveler ikram edildi.

Züchex - Tüyap
London Kahve Festivali – Londra
Ambiente - Frankfurt