ETKİNLİK KÖŞESİ


DEİK Toplantısı – İstanbul Ticaret Odası
İstanbul Ticaret Odası’nda 18 Kasım’da gerçekleşen DEİK konferansında Arzum Yönetim Kurulu başkanı Murat Kolbaşı konuşmacı olarak yer aldı. Katılımcılara ise Arzum Okka ile hazırlanmış Türk Kahvesi ikramı yapıldı.

PATRONLAR OKULU – Güneştekin Sanat Merkezi Şişhane
17 Kasım 2015 akşamı gerçekleşen Patronlar Okulu’ nda  “Patron ve Sanat” konulu seminerde dinleyicilere Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapıldı.

DEİK Toplantısı –JW Mariott Otel Ankara
11 Kasım tarihinde Ankara JW Mariott Otel'deki Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Toplantısı' nda Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapıldı.

PATRONLAR OKULU (QUBBE) - MASLAK Steigenberger HOTEL
11 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen Patronlar Okulu Kasım buluşmasında, sohbetlere Okka’lı Türk kahvesi servisi ile eşlik edildi.

Saffet Tonguç Yat Turu - Kabataş İskele
24 Ekim 2015 Cumartesi günü Saffet Emre Tonguç'un düzenlediği boğaz turunda Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapıldı.

İstanbul Kahve Festivali – Haydarpaşa Garı
22-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’un tarihi mekanlarından Haydarpaşa Garı’nda gerçekleşen festivalde kahve severlere Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi’ nde hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

Saffet Tonguç Yat Turu - Kabataş İskele
18 Ekim 2015 Pazar günü Saffet Emre Tonguç'un düzenlediği boğaz turunda Arzum Okka ile Türk Kahvesi ikramı yapıldı.

Sermaye Piyasaları Kongresi – WYNDAM GRAND
15-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Sermaye Piyasaları Kongresi toplantısında katılımcılara OKKA’lı Türk kahvesi ikramında bulunuldu.

EVFED – BOSPHORUS OTEL
Bosphorus Otelde 9 Ekim’de gerçekleşen Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu toplantısında katılımcılara Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi’ nde hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

OKTOBERFEST - RIXOS BELEK 
Antalya Rixos Belek'te 2 Ekim’de gerçekleşen Oktoberfest' te katılımcılara ikram edilen kahvelerle onlara Okka’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşatıldı.

TÜSİAD
30 Eylül Çarşamba günü TÜSİAD'ın desteğiyle düzenlenen "Aile Şirketleri Platformu" seminerinde katılımcılara Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi’ nde hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

PATRONLAR OKULU (QUBBE) - MASLAK Steigenberger HOTEL
14 Eylül günü Patronlar Okulu'nda, Arzum'un CEO'su Murat Kolbaşı’nın "Aile Şirketlerinde Devamlılık ve Büyüme" konulu konuşması esnasında firma patronları ve ekonomi dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan katılımcılara Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi’ nde hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi.

İnteraktif Pazarlama Zirvesi – Dedeman Otel (Konya)
9 Eylül tarihinde İnteraktif Pazarlama Zirvesi katılımcılarına Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi ile kahve ikramında bulunuldu.

ECRO – Boğaziçi Üniversitesi
2-4 Eylül tarihleri arasında dünyanın en önemli koku ve tat araştırmacılarını Boğaziçi Üniversitesi’nde bir araya getiren ECRO 2015 toplantısında katılımcılara OKKA’lı Türk kahvesi ikramında bulunuldu.

PATRONLAR OKULU – Levent 199 Plaza
19 Ağustos 2015 tarihinde, Levent 199 Plaza’ da gerçekleşen Patronlar Okulu katılımcılarına Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi’nde hazırlanan enfes Türk kahveleri ikram edildi.